Zapowiedź 11. serii spotkań

• autor: Marcel1980, 2014-10-31 11:52

Tym razem w roli widzów przyjdzie nam oglądać ostatnią jesienną kolejkę. Burza bowiem zakończyła już ligowe zmagania, zapewniając sobie drugie miejsce w tabeli po tej rundzie. Pozostałe zespoły mają jednak o co walczyć i ta kolejka zapowiada się ciekawie.

GLKS Jonkowo (7.) - Leśnik Nowe Ramuki (11.) - niedziela - 13.30

Do Jonkowa zawita najsłabszy zespół rundy jesiennej. GLKS po meczu w Różnowie rozstał sie z Adamem Zejerem. Efektem tego była wygrana w poprzedniej kolejce. Leśnik tydzień temu doznał najwyższej porażki w tym sezonie. Dla gospodarzy zwycięstwo może pozwolić się zbliżyć do zespołów środka tabeli. Goście muszą starać się zdobywać cokolwiek by za rok nie grać w B klasie. Faworytem zdecydowanym są jednak gospodarze.

GLKS: Tempo (w) 4:2; Zryw (d) 5:0; LKS Różnowo (w) 2:2

Leśnik: Burza (d) 2:9; Tempo (w) 1:4; Zryw (d) 2:2

Pisa II Barczewo (8.) - Tempo Wipsowo Ramsowo (9.) - niedziela - godz. 13:30

W Barczewie dojdzie do spotkania sąsiadów w tabeli. Obydwie drużyny dzielą obecnie zaledwie dwa punkty. Sytuacja jest podobna do tej z poprzedniego sezonu z jedną ogromną różnicą. Wtedy to były czołowe drużyny ligi. Do niedawna wydawało się, że Pisa zaczęła punktować, wydźwignęła się z kryzysu i przegrała w Jedwabnie. Tempo punktowało tylko z dwoma ostatnimi zespołami w tabeli i podzieliło się punktami z Różnowem. Wydaje się więc, iż wynik tego spotkania będzie jedną wielką niewiadomą.

Pisa II: Zryw (w) 1:2; LKS Różnowo (d) 3:2; GKS Dźwierzuty (w) 1:2

Tempo: GLKS Jonkowo (d) 2:4; Burza (w) 0:3; Leśnik (d) 4:1

Zryw Jedwabno (10.) - GKS Gietrzwałd Unieszewo (4.) - niedziela - godz. 13.30

Przedostatni w tabeli Zryw podejmie rewelacyjnie spisujący się jesienią GKS Gietrzwałd Unieszewo. Gospodarze w poprzedniej kolejce odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. GKS w tym sezonie zdobył już wi ecej punktów na wyjeździe niż w całym poprzednim sezonie. Faworytem tego spotkania wydają się być goście, którzy przy dobrych wynikach mogą wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli. Gospodarze mają szansę odskoczyć od ostatniego w tabeli Leśnika i zarazem zbliżyć się do będącego na dziewiątej pozycji Tempa.

Zryw: Pisa II (d) 2:1; GLKS Jonkowo (w) 0:5; Burza (d) 1:4

GKS Gietrzwałd: Jarys (w) 3:0; GKS Dźwierzuty (w) 2:7; Błękitni (w) 2:1

Błękitni Stary Olsztyn (5.) - GKS Dźwierzuty (3.) - niedziela - godz. 13.30

Obydwa zespoły dzielą w tabeli dwie pozycje oraz zaledwie cztery punkty. Gospodarze mają jednak na koncie trzy kolejne porażki. Goście w poprzedni weekend przegrali na własnym boisku prestiżowe spotkanie z SKS Szczytno. Gospodarze na własnym boisku w tym sezonie przegrali zaledwie raz, goście na wyjazdach mają komplet zwycięstw. Gospodarze chcąc myśleć o czołowych pozycjach w lidze muszą dziś wygrać. Goście zapewne będą chcieli zachować jak najmniejszą stratę do drugiej w tabeli Burzy więc mają identyczny cel. To sprawi, iż to spotkanie zapowiada się bardzo interesująco.

Błękitni: SKS Szczytno (w) 3:4; GKS Gietrzwałd (d) 1:2; Pisa II (w) 1:2

GKS Dźwierzuty: SKS Szczytno (d) 2:3; GKS Gietrzwałd (d) 7:2; Pisa II (d) 2:1

SKS Szczytno (1.) - LKS Różnowo (6.) - niedziela - godz. 13.30

Na boisku lidera zawita drużyna, która ostatnio jest kompletnie bez formy. Cztery mecze bez wygranej spowodowały iż Różnowo spadło z drugiej na szóstą pozycję i strata do miejsca premiującego awansem wynosi już dziewięć punktów. Co bardziej boli jest to rywal zza miedzy. SKS tą jesień ma niezwykle udaną. Drugi atak, najlepsza obrona w lidze i jako jedyny zespół w tej grupie wciąż bez porażki. Gospodarze jedyne punkty w tym sezonie stracili na własnym boisku w meczu z Burzą, poza tym spotkaniem ogrywają każdego. Wydaje się, że tym razem będzie również pewnie i do przodu.

SKS Szczytno: GKS Dźwierzuty (w) 3:2; Błękitni (d) 4:3; GKS Gietrzwałd (d) 6:0

LKS Różnowo: GKS Gietrzwałd (d) 0:3; Pisa II (w) 2:3; GLKS Jonkowo (d) 2:2