Burza Słupy - Gks Dźwierzuty

Deklasacja

• autor: Marcel1980, 2015-02-08 22:06

Burza Słupy - Warmiak Łukta 10:1 (1:0; 6:0)

Bramki:

Obrębski - 4 (15', 55', 77', 83'); Ziejewski - 2 (70', 80'); Borucki (43'), Iwański (50'), Jarocki R.(53'), Myszkowski (56')

Składy:

I tercja: Pichłacz - Cybul, Pawłowski, Jarocki D., Iwański - Jarocki R., Bender (15' Bartycha Ł.), Myszkowski, Góra, Borucki - Obrębski

II tercja: Bałuch - Cybul, Pawłowski, Jarocki D., Iwański - Jarocki R., Bartycha Ł. Myszkowski, Borucki, Obrębski - Cydzik

III tercja: Pichłacz - Bartycha Ł., Góra, Jarocki D. (75' Obrębski), Banach - Myszkowski, Staryk, Elbruda, Pawłowski, Ziejewski - Cydzik (75' Obrębski)

Grano 3x30 minut.

Miał być poważny sparing. Burza zmobilizowała się dość poważnie, jednak rywale od dwóch dni już coś pod nosem kręcili i wyszło jak wyszło. A klasowa drużyna zagrała wciąż bez kontuzjowanych Kokota, Zabielskiego, Krasińskiego, Dubowskiego. Z powodu choroby nie zagrał Ratyński. Z kolei inne sprawy wyłaczyły braci Hytryniewiczów, Jankowskiego oraz Kaszubskiego. W zamian za to szanse debiutów w zespole seniorów dostali juniorzy, którzy z bardzo dobrej strony pokazali się w ubiegłotygodniowej gierce: Andrzej Bałuch,Łukasz Banaś, Arek Staryk oraz Sebastian Elbruda.

Od początku spotkania przy piłce była Burza, która w pierwszych minutach spotkania bardzo długo rozgrywała akcje na własnej połowie. Gdy już wchodziła na połowę rywala to nie pozwalała sobie na obiór piłki. Krótko mówiąc w ciągu kilku minut zdominowała wydarzenia na boisku.

Już pierwsze 30 minut mimo, że okres starań zajechania rywali przez Burzę mogło skończyć się wysokim wynikiem. Okazje na początku spotkania zmarnowali Obrębski i Borucki. Lekkim oddechem więc była bramka Obrębskiego przy której asystował Borucki. W pierwszej tercji Burza atakowała, miała przewagę jednak marnowała kolejne okazje. Dość szybko z urazem mięśnia dwugłowego boisko musiał opuścić Marcin Bender.

Druga tercja rozpoczyna się ponownie. Panuje Burza jednak brak skuteczności. Szkoda ponieważ w tym okresie to zawodnicy ze Słup grali ze sprzyjającym wiatrem. W końcu w 43. minucie do straconej piłki dopadł Obrębski i zrobiło się 2:0. Dalsze wydarzenia to już szybka sprawa. Burza w przeciągu sześciu minut zdobywa cztery kolejne bramki i osiąga jeszcze większą przewagę. Najpierw po zagraniu Cydzika do pustej bramki piłkę pakuje Iwański, potem na strzał z zza 16 metrów decyduje się Radek Jarocki. Kolejną sytuację wykorzystuje Obrębski by to wszystko skończyć świetnym strzałem z rzutu wolnego Myszkowski. Po prostu Burza podkręciła tempo i tego rywal już nie zniósł.

Trzecia tercja to już wielki czas debiutów. Trzech juniorów wyszło do gry "w polu" i potwierdzali, że nie osłabili zespołu. Co więcej świetnie na boisku radził sobie Arek Staryk, który jako defensywny pomocnik nawet zaliczył asystę. Burza po dwóch bramkach Obrębskiego i dwóch Ziejewskiego "dobiła" do dziesiątki. Rywal odpowiedział w doliczonym czasie gry.

Kolejny sparing Burza rozegra w niedzielę 15.02 na Dajtkach z Warmią Olsztyn.

autor: tresek 2015-02-08 23:36:33

Profil tresek w Futbolowo jaram sie jak pedobear w smyku. Czym tu sie podnieecac?

autor: Marcel1980 2015-02-09 01:02:42

Profil Marcel1980 w Futbolowo tresek jak na razie podnieciłeś się tylko Ty:) Ale jeśli to Tobie wystarcza to resztę zostawię bez komentarza :)

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC - GKS DŹWIERZUTY
MKS JEZIORANY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI