KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 399, wczoraj: 1312
ogółem: 1 309 737

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

30

06-2018

sobota

Aktualności

Co się dzieje w Słupach....

  • autor: Marcel1980, 2015-02-25 19:37

Okres zimowy jest szczególnie mało ciekawy dla piłkarzy, ciężka praca, której przerywnikiem są sparingi. Trenerzy obydwu Naszych ekip dbają jedna o składy w jakich zespoły zaprezentują się wiosną. Oto kilka informacji o obecnej sytuacji....

Seniorzy "zaszaleli" transferami latem. Wtedy to do drużyny przyszli: Cydzik, Góra, Iwański, Kokot, Magun, Sęczkowski, Zabielski. Zimą szkoleniowiec głównie skupia się na pracy z zawodnikami, których ma obecnie dołączając do tego grona coraz śmielej kolejnych juniorów. Wiadomo ilu zawodników wypadło jesienią. Niemal wiosnę z głowy ma Krasiński. Szymon Magun widziany był ostatnio na sparingu Fortuny Gągławki jednak ten zespół nie odezwał się w sprawie pozyskania zawodnika. Jako, że w Burzy nie zagrał choćby minuty nie powinno być problemu z transferem. Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa Kokota i Zabielskiego. Po zawieszeniu powrócił Iwański. Z zespołem trenuje Arek Staryk z juniorów, który bardzo korzystnie pokazuje się na sparingach. Na jednym spotkaniu kontrolnym grał Krzysiek Zakrzewski z Fortuny jednak obecnie choroba utrudniła pracę na treningach. Szkoleniowiec Marcin Chodak jest jednak zainteresowany tym zawodnikiem i możliwa będzie wymiana z Klubem z Gągławek. Trener seniorów wciąż będzie obserwował wyróżniających sie juniorów chcąc dawać im szansę. 

Ciekawie przedstawia się sytacja z dwoma zawodnikami, którzy jesienią reprezentowali barwy lokalnego rywala LKS Różnowo. Piotr Dzieciuchowicz (najlepszy strzelec LKSu), oraz Adrian Korszuń są ponownie zawodnikami Burzy. Przypominamy latem 2014 roku Zarząd Klubu Burza wyraził zgodę na transfer czasowy w/w zawodników do Klubu LKS Różnowo. Po dwóch dniach Nasz gminny rywal wycofał je dając dokumenty na transfer definitywny. W styczniu tego roku szkoleniowiec seniorów zaprosił piłkarzy na treningi Ci jednak odpowiedzieli, że są po transferze. Związek z powodu braków formalnych w dokumentach transferowych ten jednak anulował i teraz to Klub z Różnowa musi dogadać się z Zarządem Burzy.  

Jeśli chodzi o Juniorów to w zespole Krzysztofa Bartychy dochodzi do dużo większych zmian. Już dziś można powiedzieć, że nowymi zawodnikami są: Dawid Czepanko, Adam Listwa, Michał Roman, Patryk Mazurkiewicz, Dawid Szostak. Z zespołem trenują również i są testowani: Mateusz Komorowski oraz Karol Korsheinrich. Odejdzie niemal napewno Łukasz Michnik do Stomilu Olsztyn. Bartek Chmielecki, Mateusz Piasecki oraz Bartek Zawadzki nie wznowili treningów. 

Nabór do grupy juniorskiej wciąż więc trwa tym bardziej, że szansę na grę w seniorach otrzymuje coraz więcej zawodników. Zapraszamy więc serdecznie ludzi chcących grać w piłkę.

Co więcej Klub KS SRWSiO Słupy planuje w najbliższym czasie utworzyć kolejną grupę młodzieżową by cykl szkolenia był realizowany w jak najlepszy sposób. W Słupach od lat stawia się na wychowanków i obydwaj trenerzy popierają ten pomysł. 

 

Transfery seniorzy:

Odeszli:

Szymon Magun - ? (Fortuna Gągławki)

Przybyli:

Krzysztof Zakrzewski - ? (Fortuna Gągławki)

Arek Staryk - juniorzy

 

Transfery juniorzy:

Odeszli:

Mateusz Piasecki, Bartek Chmielnicki, Bartek Zawadzki - nie wznowili treningów

Łukasz Michnik - ? (Stomil Olsztyn)

Przybyli:

Dawid Czepanko, Adam Listwa, Michał Roman - wolni zawodnicy

Patryk Mazurkiewicz (Warmia Olsztyn)

Dawid Szostak ( Frendo Dywity)

Mateusz Komorowski - ? (Warmia Olsztyn)

Karol Korsheinrich - ? ( wolny zawodnik)


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [868]
 

autor: kms3sk 2015-02-26 17:38:48

Profil kms3sk w Futbolowo Czlowieku nie wiem skad masz takie wiadomosci. Sprawdz najpierw wiarygodnosc swoich zrodel a potem pisz. Na stronie pzpn jest jasno napisane gdzie graja Piotr i Adrian.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

http://abram-beton.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

PARTNER TECHNICZNY

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Ostatnie spotkanie

GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 6:2 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-06-17, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 1:4 POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI
GLKS JONKOWO 3:3 KS WOJCIECHY
MKS JEZIORANY 4:1 KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 6:2 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
ZRYW JEDWABNO 3:0 GLKS WARMIAK ŁUKTA
GKS GIETRZWAŁD/UNIESZEWO 2:9 FC DAJTKI OLSZTYN

Portal Sołectwa Słupy