KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 395, wczoraj: 570
ogółem: 1 376 027

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Burza Słupy - Gks Dźwierzuty
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Aktualności

GRALI DO KOŃCA...

  • autor: bzyk620, 2015-05-15 18:59

 

 

BŁĘKITNI STARY OLSZTYN - BURZA SŁUPY    2-3  (1-2)

 
 
 
 

Miało być nerwowo i walecznie no i tak było.Kto mimo padającego raz po raz deszczu zjawił się na boisku w Starym na pewno nie żałował.Była zapowiadana walka z obu stron,były kontrowersje,bramki,kartki i walka do ostatniej minuty.

Początek to nie standardowe badanie przeciwnika tylko akcja za akcję, pomyłki i przechwyty.Szybko pada gol otwierający spotkanie,bo już w 6 minucie Wojtek Ratyński (bez maski) strzela głową na 1-0.

Szybko pada wyrównanie bo już po 4 minutach. Gapiostwo naszego środka pola jak i defensorów wykorzystuje Kamil Opaliński.Mamy więc 1-1 i zaczynamy znów od nowa.

Kolejne minuty to na pewno walka i szarpanie w obie strony ale to my mamy optyczną przewagę a gospodarze ograniczają się do obrony i pojedynczych ataków z kontry.W 30 minucie na solową akcję zdecydował się Myszkowski i wynik na tablicy znów zapalił się korzystny dla Burzy 1-2!!! Z takim rezultatem schodzimy do szatni i co tu mówić jest dobrze,a nawet bardzo dobrze.Mamy wynik i grę z której możemy być zadowoleni.Nastroje więc bojowe,a atmosfera idealna do odniesienia zwycięstwa-bo nas nic prócz 3 punktów nie interesuje!!!

Druga odsłona to bez wątpienia spokojna nasza gra i lekka przewaga gospodarzy,jednak trwająca tylko przez pierwsze 10 minut.Później to my przejmujemy inicjatywę i pewnie zmierzamy po zwycięstwo.Skrzydła podcina nam bramka, która w protokole jest zapisana jako strzelona w 64 minucie.Według naszych zapisków strzelona o wiele później,ale mniejsza...

2-2 i lekka konsterna...Zespół w tym momencie powinien standardowo się podłamać.Nic jednak mylnego!!!Odbudowa trwała już po wznowieniu piłki ze środka.Walka o każdy centymetr boiska i w końcu bramka dająca zwycięstwo!!!Strzelona znów w zamieszaniu po wolnym,który dostaliśmy od..bramkarza Błękitnych w prezencie.Bo jak inaczej nazwać dotknięcie piłki ręką poza polem karnym...Celny strzał Ratyńskiego ląduje na poprzeczce,a z linii do bramki wbija ją Krzyś Iwański i jest to jego kolejne trafienie w tym samym stylu.

Do końca spotkania trwa bój o dowiezienie tego wyniku do końcowego gwizdka.Tak więc po boju zgarniamy całą pulę i gramy na nosach tych,którzy życzyli nam serdecznie porażki!!!

W niedziele znów może być gorąco.Do nas przyjedzie GKS Dźwierzuty i na pewno na placu się nie położą-grają o to co my - o awans!!!Burza znów punktuje,wygrywa ważne mecze i oby tak dalej,by na koniec sezonu nie żałować straconej szansy.AWANS MUSI BYĆ NASZ!!!

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [400]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC - GKS DŹWIERZUTY
MKS JEZIORANY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - KS FORTUNA GĄGŁAWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS SZCZYTNO - GKS GRANICA BEZLEDY
ZRYW JEDWABNO - KS WOJCIECHY

Ostatnie spotkanie

KS LEŚNIK NOWE RAMUKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-10-14, 15:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 4:2 WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
KS FORTUNA GĄGŁAWKI 6:0 ZRYW JEDWABNO
KS WOJCIECHY 3:2 MKS JEZIORANY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 7:1 GKS SZCZYTNO
GKS GRANICA BEZLEDY 3:2 GKS DŹWIERZUTY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY

Portal Sołectwa Słupy