KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 357, wczoraj: 370
ogółem: 1 323 820

statystyki szczegółowe

Tabela ligowa

A-klasa » Grupa 3

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Aktualności

RUCHY TRANSFEROWE PRZED SEZONEM !!!

  • autor: Ratynol, 2015-08-13 08:50

TRANSFERY BURZA

 

             przed Sezonem 2015/2016

Do sezonu 2015/2016 Burza przystąpi w nieco przebudowanym składzie.

Od nowego sezonu niestety nie zobaczymy już 2 filarów z poprzedniego sezonu, Białego i Bora, którzy zdecydowali się na grę w wyższej klasie rozgrywkowej i przyjęli ofertę Błękitnych Pasym ( życzymy wszelkich sukcesów i miejmy nadzieje do zobaczenia na boiskach okręgówki w przyszłym sezonie ;) ). 

Na pewno w rundzie jesiennej nie zobaczymy już Maćka Pichłacza, który standardowo jak co roku rozpoczyna przygotowania do sezonu siatkarskiego, tym razem już nie z AZS Olsztyn, wiec mało prawdopodobne by wrócił na rundę wiosenną.

Patryk Domian i Janeczek również zdecydowali się na opuszczenie naszego klubu i zasilili szeregi lokalnego rywala z Różnowa. 

Marcin Bender z powodów rodzinnych przeprowadza się do innego miasta i również kończy przygodę z naszym klubem - lecz jeszcze w pierwszych kilku spotkaniach wystąpi. 

To tyle jeśli chodzi o zawodników, którzy opuścili nas zespół. Przejdźmy teraz do tego kto nas zasilił: 

Jak już wspominaliśmy w poprzednim artykule do drużyny po roku rozłąki z piłką powraca w formie Szymon Magun , który już strzela w sparingach jak na zawołanie, a także Szymek Dubowski, który po poważniej kontuzji spędził rok w Błękitnych Starych Olsztyn, gdzie odbudował formę i teraz wraca pomóc drużynie w walce o awans do okręgówki. 

Ze Starego Olsztyna do Burzy przenieśli się Arek Lechański ( 2 lata rozłąki z naszym klubem- pozostały jeszcze tylko kwestie formalne), który będzie rywalizował o miejsce w bramce z młodzieżowcem Maćkiem Kamińskim, a także Kamil Kryspowicki - podstawowy obrońca Błękitnych w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015.

Występy w naszej drużynie zadeklarowali również Łukasz Gomoła, były gracz OKS Stomilowcy, cały poprzedni sezon tylko trenował z naszym zespołem, Radosław Wojnowski, były gracz GLKS Jonkowo, a także Adam Wełnicki ( powrót po 1,5 rocznej przerwie) 

Nie zapominajmy o młodzieżowcach z rocznika 96-97, którym w tym roku skończył się wiek juniora i od nowego sezonu będą grali w seniorach - Maćku Kamińskim, Mikołaju Romanowskim, Mateuszu Piaseckim.   Do składu seniorów włączony zostanie także Cezary Antosiak, lecz on raczej będzie stanowił filar drużyny juniora młodszego.

Dobre wiadomości docierają również odnośnie zawodników kontuzjowanych - Suchy, Krasiu powoli wracają po poważnych kontuzjach i powinni być gotowi do gry pod koniec tej rundy, za to Mycha powinien być już do dyspozycji trenera od pierwszego meczu.

 Pierwszy mecz zagramy na wyjeździe z Ramsowem 23.08.2015 o godzinie 14:00.  

Przychodzą: Szymon Magun( wolny zawodnik), Szymon Dubowski( Błękitni Stary Olsztyn), Kamil Kryspowicki(Błękitni Stary Olsztyn), Arkadiusz Lechański( Błękitni Stary Olsztyn), Maciek Kamiński(juniorzy), Mikołaj Romanowskim(juniorzy),Mateusz Piasecki(juniorzy), Łukasz Gomoła ( wolny zawodnik), Radosław Wojnowski ( wolny zawodnik), Adam Wełnicki (wolny zawodnik)

Odchodzą: Mateusz Borucki, Daniel Obrębski ( Błękitni Pasym), Patryk Domian, Przemysław Jankowski (LZS Różnowo), Marcin Bender ( sprawy rodzinne), Maciej Pichłacz ( możliwy powrót na runde wiosenną), 

 

Przypuszczalny skład Burzy na rundę jesienną 2015/2016

Bramkarze: Arkadiusz Lechański, Maciej Kamiński 

Obrońcy: Krzysztof Iwański, Paweł Góra, Damian Jarocki, Mateusz Piasecki, Łukasz Gomoła, Łukasz Hytryniewicz, Sebastan Cybul, Kamil Kryspowicki

Pomocnicy: Marcin Bender ( do końca września), Konrad Myszkowski, Radosław Jarocki, Adrian Pawłowski, Piotr Pacewicz, Adam Wełnicki, Mikołaj Romanowski, Szymon Dubowski, Paweł Kaszubski, Rafał Hytryniewicz

Napastnicy: Łukasz Bartycha, Łukasz Krasiński, Szymon Magun, Wojciech Ratyński, Cezary Antosiak


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [680]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS BURZA SRWSIO SŁUPYGKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY   GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GKS SZCZYTNO - WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
MKS JEZIORANY - GKS DŹWIERZUTY
ZRYW JEDWABNO - GKS GRANICA BEZLEDY
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS WOJCIECHY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI - KS FORTUNA GĄGŁAWKI

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Portal Sołectwa Słupy