KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 317, wczoraj: 570
ogółem: 1 375 949

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Burza Słupy - Gks Dźwierzuty
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Aktualności

RUCHY TRANSFEROWE PRZED SEZONEM !!!

  • autor: Ratynol, 2015-08-13 08:50

TRANSFERY BURZA

 

             przed Sezonem 2015/2016

Do sezonu 2015/2016 Burza przystąpi w nieco przebudowanym składzie.

Od nowego sezonu niestety nie zobaczymy już 2 filarów z poprzedniego sezonu, Białego i Bora, którzy zdecydowali się na grę w wyższej klasie rozgrywkowej i przyjęli ofertę Błękitnych Pasym ( życzymy wszelkich sukcesów i miejmy nadzieje do zobaczenia na boiskach okręgówki w przyszłym sezonie ;) ). 

Na pewno w rundzie jesiennej nie zobaczymy już Maćka Pichłacza, który standardowo jak co roku rozpoczyna przygotowania do sezonu siatkarskiego, tym razem już nie z AZS Olsztyn, wiec mało prawdopodobne by wrócił na rundę wiosenną.

Patryk Domian i Janeczek również zdecydowali się na opuszczenie naszego klubu i zasilili szeregi lokalnego rywala z Różnowa. 

Marcin Bender z powodów rodzinnych przeprowadza się do innego miasta i również kończy przygodę z naszym klubem - lecz jeszcze w pierwszych kilku spotkaniach wystąpi. 

To tyle jeśli chodzi o zawodników, którzy opuścili nas zespół. Przejdźmy teraz do tego kto nas zasilił: 

Jak już wspominaliśmy w poprzednim artykule do drużyny po roku rozłąki z piłką powraca w formie Szymon Magun , który już strzela w sparingach jak na zawołanie, a także Szymek Dubowski, który po poważniej kontuzji spędził rok w Błękitnych Starych Olsztyn, gdzie odbudował formę i teraz wraca pomóc drużynie w walce o awans do okręgówki. 

Ze Starego Olsztyna do Burzy przenieśli się Arek Lechański ( 2 lata rozłąki z naszym klubem- pozostały jeszcze tylko kwestie formalne), który będzie rywalizował o miejsce w bramce z młodzieżowcem Maćkiem Kamińskim, a także Kamil Kryspowicki - podstawowy obrońca Błękitnych w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015.

Występy w naszej drużynie zadeklarowali również Łukasz Gomoła, były gracz OKS Stomilowcy, cały poprzedni sezon tylko trenował z naszym zespołem, Radosław Wojnowski, były gracz GLKS Jonkowo, a także Adam Wełnicki ( powrót po 1,5 rocznej przerwie) 

Nie zapominajmy o młodzieżowcach z rocznika 96-97, którym w tym roku skończył się wiek juniora i od nowego sezonu będą grali w seniorach - Maćku Kamińskim, Mikołaju Romanowskim, Mateuszu Piaseckim.   Do składu seniorów włączony zostanie także Cezary Antosiak, lecz on raczej będzie stanowił filar drużyny juniora młodszego.

Dobre wiadomości docierają również odnośnie zawodników kontuzjowanych - Suchy, Krasiu powoli wracają po poważnych kontuzjach i powinni być gotowi do gry pod koniec tej rundy, za to Mycha powinien być już do dyspozycji trenera od pierwszego meczu.

 Pierwszy mecz zagramy na wyjeździe z Ramsowem 23.08.2015 o godzinie 14:00.  

Przychodzą: Szymon Magun( wolny zawodnik), Szymon Dubowski( Błękitni Stary Olsztyn), Kamil Kryspowicki(Błękitni Stary Olsztyn), Arkadiusz Lechański( Błękitni Stary Olsztyn), Maciek Kamiński(juniorzy), Mikołaj Romanowskim(juniorzy),Mateusz Piasecki(juniorzy), Łukasz Gomoła ( wolny zawodnik), Radosław Wojnowski ( wolny zawodnik), Adam Wełnicki (wolny zawodnik)

Odchodzą: Mateusz Borucki, Daniel Obrębski ( Błękitni Pasym), Patryk Domian, Przemysław Jankowski (LZS Różnowo), Marcin Bender ( sprawy rodzinne), Maciej Pichłacz ( możliwy powrót na runde wiosenną), 

 

Przypuszczalny skład Burzy na rundę jesienną 2015/2016

Bramkarze: Arkadiusz Lechański, Maciej Kamiński 

Obrońcy: Krzysztof Iwański, Paweł Góra, Damian Jarocki, Mateusz Piasecki, Łukasz Gomoła, Łukasz Hytryniewicz, Sebastan Cybul, Kamil Kryspowicki

Pomocnicy: Marcin Bender ( do końca września), Konrad Myszkowski, Radosław Jarocki, Adrian Pawłowski, Piotr Pacewicz, Adam Wełnicki, Mikołaj Romanowski, Szymon Dubowski, Paweł Kaszubski, Rafał Hytryniewicz

Napastnicy: Łukasz Bartycha, Łukasz Krasiński, Szymon Magun, Wojciech Ratyński, Cezary Antosiak


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [715]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC - GKS DŹWIERZUTY
MKS JEZIORANY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - KS FORTUNA GĄGŁAWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS SZCZYTNO - GKS GRANICA BEZLEDY
ZRYW JEDWABNO - KS WOJCIECHY

Ostatnie spotkanie

KS LEŚNIK NOWE RAMUKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-10-14, 15:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 4:2 WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
KS FORTUNA GĄGŁAWKI 6:0 ZRYW JEDWABNO
KS WOJCIECHY 3:2 MKS JEZIORANY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 7:1 GKS SZCZYTNO
GKS GRANICA BEZLEDY 3:2 GKS DŹWIERZUTY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY

Portal Sołectwa Słupy