KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 460, wczoraj: 454
ogółem: 1 310 252

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

30

06-2018

sobota

01

07-2018

niedziela

Aktualności

Klasyfikacja strzelców A klasy gr.III po 4 kolejce

  • autor: Ratynol, 2015-09-19 09:50

Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 sezon 2015/2016 po 4 kolejce

5 bramek - Andrzej Kochański( GLKS JONKOWO),

4 bramki - Piotr Labirowski ( GKS PISA II BARCZEWO)

3 bramki - Szymon Dubowski ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Tomasz Świerszcz ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), Łukasz Wiktorowicz ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN)

2 bramki – Adam Wełnicki ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Łukasz Szaj, Wojciech Majacki ( GKS PISA II BARCZEWO),Alan Wujtewicz, Krystian Falkowski (MKS JEZIORANY), Ariel Wójcik, Arkadiusz Sokołowski ( GKS DŹWIERZUTY), Paweł Olszewski ( GLKS JONKOWO), Mateusz Bruj ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Krzysztof Chmiel ( LZS Różnowo), Tomasz Długokęcki ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Krzysztof Zalewski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Roman Żelaznowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Dawid Kowalczyk, Rafał Kowalczyk ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK)

1 bramka – Łukasz Bartycha, Rafał Hytryniewicz, Paweł Kaszubski (KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Paweł Topa, Przemysław Bartoszek ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), , Paweł Radziński, Marcin Wiciński, Sławomir Juzwowski  ( GLKS JONKOWO), Tymoteusz Tomasik, Patryk Pietruszczyk, Maciej Bilicki ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Paweł Łowcewicz, Michał Chmieliński, Jakub Kudan, Dariusz Wojtyniak ( JONKOVIA JONKOWO), Rafał Policht, Marcin Wyrzykowski, Krzysztof Piłat( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Damian Kujtowski, Konrad Elsner, Przemysław Ciebień, Dariusz Kołakowski ( GKS DŹWIERZUTY), Tomasz Wilk, Piotr Borkowski, Tomasz Kopeć, Radosław Łuszczak, ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Piotr Kamiński, Artur Mosakowski, Jarosław Szpejcher ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Krzysztof Kopecki, Łukasz Uziębło, Adam Błaszczyk, Damian Willenberg ( MKS JEZIORANY), Cezary Adamowicz, Konrad Grzanowicz ( LZS Różnowo), Łukasz Jaworski ( GKS PISA II BARCZEWO), 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [366]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

http://abram-beton.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

PARTNER TECHNICZNY

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Ostatnie spotkanie

GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 6:2 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-06-17, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 1:4 POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI
GLKS JONKOWO 3:3 KS WOJCIECHY
MKS JEZIORANY 4:1 KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 6:2 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
ZRYW JEDWABNO 3:0 GLKS WARMIAK ŁUKTA
GKS GIETRZWAŁD/UNIESZEWO 2:9 FC DAJTKI OLSZTYN

Portal Sołectwa Słupy