KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 370
ogółem: 1 323 545

statystyki szczegółowe

Tabela ligowa

A-klasa » Grupa 3

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Aktualności

Klasyfikacja strzelców A klasy gr.III po 5 kolejce

  • autor: Ratynol, 2015-09-22 08:14

 Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 sezon 2015/2016 po 5 kolejce

5 bramek - Andrzej Kochański( GLKS JONKOWO),

4 bramki - Adam Wełnicki ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Piotr Labirowski ( GKS PISA II BARCZEWO), Arkadiusz Sokołowski ( GKS DŹWIERZUTY), Tomasz Świerszcz ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), Adam Błaszczyk ( MKS JEZIORANY), Dawid Kowalczyk( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK)

3 bramki - Szymon Dubowski ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ),  Łukasz Wiktorowicz ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Wojciech Majacki ( GKS PISA II BARCZEWO), Krzysztof Piłat, Roman Żelaznowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Ariel Wójcik ( GKS DZWIERZUTY), Krzysztof Zalewski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Alan Wujtewicz, (MKS JEZIORANY)

2 bramki – Łukasz Szaj ( GKS PISA II BARCZEWO), Krystian Falkowski (MKS JEZIORANY),Dariusz Kołakowski ( GKS DŹWIERZUTY),Paweł Olszewski ( GLKS JONKOWO), Mateusz Bruj ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Krzysztof Chmiel, Kamil Kulas( LZS Różnowo), Tomasz Długokęcki ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN),Rafał Kowalczyk, Kamil Pawlak ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Jakub Kudan ( JONKOVIA JONKOWO),

1 bramka – Łukasz Bartycha, Rafał Hytryniewicz, Paweł Kaszubski (KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Paweł Topa, Przemysław Bartoszek ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), , Paweł Radziński, Marcin Wiciński, Sławomir Juzwowski, Bartosz Oziębło  ( GLKS JONKOWO), Tymoteusz Tomasik, Patryk Pietruszczyk, Maciej Bilicki, Bogdan Bilicki ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Paweł Łowcewicz, Michał Chmieliński, Dariusz Wojtyniak ( JONKOVIA JONKOWO), Rafał Policht, Marcin Wyrzykowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Damian Kujtowski, Konrad Elsner, Przemysław Ciebień ( GKS DŹWIERZUTY), Tomasz Wilk, Piotr Borkowski, Tomasz Kopeć, Radosław Łuszczak, ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Piotr Kamiński, Artur Mosakowski, Jarosław Szpejcher, Łukasz Wiktorowicz ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Krzysztof Kopecki, Łukasz Uziębło, Damian Willenberg ( MKS JEZIORANY), Cezary Adamowicz, Konrad Grzanowicz, Piotr Dzieciuchowicz ( LZS Różnowo), Łukasz Jaworski, Piotr Balicki, Karol Stryjec ( GKS PISA II BARCZEWO), 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [336]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS BURZA SRWSIO SŁUPYGKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY   GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GKS SZCZYTNO - WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
MKS JEZIORANY - GKS DŹWIERZUTY
ZRYW JEDWABNO - GKS GRANICA BEZLEDY
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS WOJCIECHY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI - KS FORTUNA GĄGŁAWKI

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Portal Sołectwa Słupy