KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 430, wczoraj: 454
ogółem: 1 310 222

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

30

06-2018

sobota

01

07-2018

niedziela

Aktualności

Klasyfikacja strzelców A klasy gr.III po 6 kolejce

  • autor: Ratynol, 2015-09-29 08:34

 Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 sezon 2015/2016 po 6 kolejce

7 bramek - Adam Błaszczyk ( MKS JEZIORANY),

5 bramek - Andrzej Kochański( GLKS JONKOWO), Arkadiusz Sokołowski ( GKS DŹWIERZUTY), Piotr Labirowski ( GKS PISA II BARCZEWO),

4 bramki - Adam Wełnicki ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ),  Ariel Wójcik ( GKS DZWIERZUTY), Tomasz Świerszcz ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), Dawid Kowalczyk( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Krzysztof Zalewski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Krystian Falkowski (MKS JEZIORANY),

3 bramki - Szymon Dubowski ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ),  Łukasz Wiktorowicz ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Wojciech Majacki ( GKS PISA II BARCZEWO), Krzysztof Piłat, Roman Żelaznowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Alan Wujtewicz, (MKS JEZIORANY), Piotr Kamiński (BŁĘKITNI STARY OLSZTYN)

2 bramki – Łukasz Szaj, Marcin Brzeziński ( GKS PISA II BARCZEWO), Dariusz Kołakowski ,Damian Kujtowski, ( GKS DŹWIERZUTY),Paweł Olszewski ( GLKS JONKOWO), Mateusz Bruj ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Krzysztof Chmiel, Kamil Kulas( LZS Różnowo), Tomasz Długokęcki, Łukasz Wiktorowicz  ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN),Rafał Kowalczyk, Kamil Pawlak, Paweł Duch ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Jakub Kudan ( JONKOVIA JONKOWO), Adam Kozielski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI),

1 bramka – Łukasz Bartycha, Rafał Hytryniewicz, Paweł Kaszubski, Wojciech Ratyński (KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Paweł Topa, Przemysław Bartoszek, Michał Stańko ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), , Paweł Radziński, Marcin Wiciński, Sławomir Juzwowski, Bartosz Oziębło  ( GLKS JONKOWO), Tymoteusz Tomasik, Patryk Pietruszczyk, Maciej Bilicki, Bogdan Bilicki ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Paweł Łowcewicz, Michał Chmieliński, Dariusz Wojtyniak, Paweł Górski ( JONKOVIA JONKOWO), Rafał Policht, Marcin Wyrzykowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Konrad Elsner, Przemysław Ciebień ( GKS DŹWIERZUTY), Tomasz Wilk, Piotr Borkowski, Tomasz Kopeć, Radosław Łuszczak, Karol Narojczyk ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Artur Mosakowski, Jarosław Szpejcher, Karol Derbin ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Krzysztof Kopecki, Łukasz Uziębło, Damian Willenberg, Piotr Błaszczyk ( MKS JEZIORANY), Cezary Adamowicz, Konrad Grzanowicz, Piotr Dzieciuchowicz, Mateusz Moczulski ( LZS Różnowo), Łukasz Jaworski, Piotr Balicki, Karol Stryjec ( GKS PISA II BARCZEWO), 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [375]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

http://abram-beton.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

PARTNER TECHNICZNY

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Ostatnie spotkanie

GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 6:2 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-06-17, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 1:4 POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI
GLKS JONKOWO 3:3 KS WOJCIECHY
MKS JEZIORANY 4:1 KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 6:2 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
ZRYW JEDWABNO 3:0 GLKS WARMIAK ŁUKTA
GKS GIETRZWAŁD/UNIESZEWO 2:9 FC DAJTKI OLSZTYN

Portal Sołectwa Słupy