KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 314, wczoraj: 328
ogółem: 1 341 694

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Burza Słupy - Gks Dźwierzuty
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Aktualności

Klasyfikacja strzelców A klasy gr.III po 7 kolejce

  • autor: Ratynol, 2015-10-07 08:32

 Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 sezon 2015/2016 po 7 kolejce

7 bramek - Adam Błaszczyk ( MKS JEZIORANY), Wojciech Majacki ( GKS PISA II BARCZEWO), Arkadiusz Sokołowski ( GKS DŹWIERZUTY),

6 bramek - Szymon Dubowski ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), 

5 bramek - Adam Wełnicki ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ),  Andrzej Kochański( GLKS JONKOWO), Piotr Labirowski ( GKS PISA II BARCZEWO), Tomasz Świerszcz ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), Dawid Kowalczyk( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK),

4 bramki -  Ariel Wójcik ( GKS DZWIERZUTY), Krzysztof Zalewski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Krystian Falkowski (MKS JEZIORANY),

3 bramki - Wojciech Ratyński ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ),  Łukasz Wiktorowicz ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Marcin Brzeziński ( GKS PISA II BARCZEWO), Krzysztof Piłat, Roman Żelaznowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Alan Wujtewicz, (MKS JEZIORANY), Piotr Kamiński (BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Paweł Olszewski ( GLKS JONKOWO), Tomasz Wilk ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK),

2 bramki – Łukasz Szaj ( GKS PISA II BARCZEWO), Dariusz Kołakowski ,Damian Kujtowski, ( GKS DŹWIERZUTY), Mateusz Bruj ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Krzysztof Chmiel, Kamil Kulas, , Mateusz Moczulski  ( LZS Różnowo), Tomasz Długokęcki, Łukasz Wiktorowicz, Jarosław Szpejcher ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN),Rafał Kowalczyk, Kamil Pawlak, Paweł Duch, Sylwester Pechta ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Jakub Kudan ( JONKOVIA JONKOWO), Adam Kozielski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI),

1 bramka – Łukasz Bartycha, Rafał Hytryniewicz, Paweł Kaszubski, Adrian Pawłowski (KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Paweł Topa, Przemysław Bartoszek, Michał Stańko ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), , Paweł Radziński, Marcin Wiciński, Sławomir Juzwowski, Bartosz Oziębło, Rafał Jaworski  ( GLKS JONKOWO), Tymoteusz Tomasik, Patryk Pietruszczyk, Maciej Bilicki, Bogdan Bilicki, Artur Augustyniak, Patryk Sikorski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Paweł Łowcewicz, Michał Chmieliński, Dariusz Wojtyniak, Paweł Górski, Michał Jaświłek ( JONKOVIA JONKOWO), Rafał Policht, Marcin Wyrzykowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Konrad Elsner, Przemysław Ciebień, Sebastian Frejlich ( GKS DŹWIERZUTY), Piotr Borkowski, Tomasz Kopeć, Radosław Łuszczak, Karol Narojczyk, Paweł Szantar ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Artur Mosakowski, Karol Derbin ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Krzysztof Kopecki, Łukasz Uziębło, Damian Willenberg, Piotr Błaszczyk ( MKS JEZIORANY), Cezary Adamowicz, Konrad Grzanowicz, Piotr Dzieciuchowicz, Rafał Olszewski ( LZS Różnowo), Łukasz Jaworski, Piotr Balicki, Karol Stryjec ( GKS PISA II BARCZEWO), 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [377]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS BURZA SRWSIO SŁUPYKS FORTUNA GĄGŁAWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY   KS FORTUNA GĄGŁAWKI
2018-10-20, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC - GKS DŹWIERZUTY
MKS JEZIORANY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - KS FORTUNA GĄGŁAWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS SZCZYTNO - GKS GRANICA BEZLEDY
ZRYW JEDWABNO - KS WOJCIECHY

Ostatnie spotkanie

KS LEŚNIK NOWE RAMUKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-10-14, 15:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 4:2 WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
KS FORTUNA GĄGŁAWKI 6:0 ZRYW JEDWABNO
KS WOJCIECHY 3:2 MKS JEZIORANY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 7:1 GKS SZCZYTNO
GKS GRANICA BEZLEDY 3:2 GKS DŹWIERZUTY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY

Portal Sołectwa Słupy