KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 390, wczoraj: 370
ogółem: 1 323 853

statystyki szczegółowe

Tabela ligowa

A-klasa » Grupa 3

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Aktualności

Klasyfikacja strzelców A klasy gr.III po 7 kolejce

  • autor: Ratynol, 2015-10-07 08:32

 Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 sezon 2015/2016 po 7 kolejce

7 bramek - Adam Błaszczyk ( MKS JEZIORANY), Wojciech Majacki ( GKS PISA II BARCZEWO), Arkadiusz Sokołowski ( GKS DŹWIERZUTY),

6 bramek - Szymon Dubowski ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), 

5 bramek - Adam Wełnicki ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ),  Andrzej Kochański( GLKS JONKOWO), Piotr Labirowski ( GKS PISA II BARCZEWO), Tomasz Świerszcz ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), Dawid Kowalczyk( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK),

4 bramki -  Ariel Wójcik ( GKS DZWIERZUTY), Krzysztof Zalewski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Krystian Falkowski (MKS JEZIORANY),

3 bramki - Wojciech Ratyński ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ),  Łukasz Wiktorowicz ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Marcin Brzeziński ( GKS PISA II BARCZEWO), Krzysztof Piłat, Roman Żelaznowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Alan Wujtewicz, (MKS JEZIORANY), Piotr Kamiński (BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Paweł Olszewski ( GLKS JONKOWO), Tomasz Wilk ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK),

2 bramki – Łukasz Szaj ( GKS PISA II BARCZEWO), Dariusz Kołakowski ,Damian Kujtowski, ( GKS DŹWIERZUTY), Mateusz Bruj ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Krzysztof Chmiel, Kamil Kulas, , Mateusz Moczulski  ( LZS Różnowo), Tomasz Długokęcki, Łukasz Wiktorowicz, Jarosław Szpejcher ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN),Rafał Kowalczyk, Kamil Pawlak, Paweł Duch, Sylwester Pechta ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Jakub Kudan ( JONKOVIA JONKOWO), Adam Kozielski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI),

1 bramka – Łukasz Bartycha, Rafał Hytryniewicz, Paweł Kaszubski, Adrian Pawłowski (KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Paweł Topa, Przemysław Bartoszek, Michał Stańko ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), , Paweł Radziński, Marcin Wiciński, Sławomir Juzwowski, Bartosz Oziębło, Rafał Jaworski  ( GLKS JONKOWO), Tymoteusz Tomasik, Patryk Pietruszczyk, Maciej Bilicki, Bogdan Bilicki, Artur Augustyniak, Patryk Sikorski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Paweł Łowcewicz, Michał Chmieliński, Dariusz Wojtyniak, Paweł Górski, Michał Jaświłek ( JONKOVIA JONKOWO), Rafał Policht, Marcin Wyrzykowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Konrad Elsner, Przemysław Ciebień, Sebastian Frejlich ( GKS DŹWIERZUTY), Piotr Borkowski, Tomasz Kopeć, Radosław Łuszczak, Karol Narojczyk, Paweł Szantar ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Artur Mosakowski, Karol Derbin ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Krzysztof Kopecki, Łukasz Uziębło, Damian Willenberg, Piotr Błaszczyk ( MKS JEZIORANY), Cezary Adamowicz, Konrad Grzanowicz, Piotr Dzieciuchowicz, Rafał Olszewski ( LZS Różnowo), Łukasz Jaworski, Piotr Balicki, Karol Stryjec ( GKS PISA II BARCZEWO), 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [364]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS BURZA SRWSIO SŁUPYGKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY   GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GKS SZCZYTNO - WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
MKS JEZIORANY - GKS DŹWIERZUTY
ZRYW JEDWABNO - GKS GRANICA BEZLEDY
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS WOJCIECHY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI - KS FORTUNA GĄGŁAWKI

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Portal Sołectwa Słupy