KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 331, wczoraj: 570
ogółem: 1 375 963

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Burza Słupy - Gks Dźwierzuty
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Aktualności

OSTATNIA 11 KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ A-KLASY ROZŁOŻONA NA...

  • autor: Ratynol, 2015-11-02 14:10
OSTATNIA 11 KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ A-KLASY ROZŁOŻONA NA RATY

Ostatnia 11 kolejka rundy jesiennej A klasy została rozegrana tylko na czterech boiskach ( w Dźwierzutach, Jezioranach, Nowej Wsi i Jonkowie). Dwa pozostałe mecze, czyli mecze Burzy z Redutą i Jonkovi z Tempem, które pierwotnie były zaplanowane na 1 listopada,  z wiadomych względów zostały przełożone na późniejsze terminy.

PISA II BARCZEWO – MKS JEZIORANY 3:3 ( 1:2) mecz na boisku  w Jezioranach  

Rezerwy Pisy musiały grać jako gospodarze na boisku w Jezioranach. Związek prawdopodobnie podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywania meczy na ich boisku bocznym do czasu naprawienia wszystkich uchybień. Przed meczem można było się spodziewać ciekawych zawodów i takie też było. Mecz zakończył się rezultatem 3:3 ( 1:2 ). Tym razem na listę strzelców nie udało się wpisać najlepszemu strzelcowi ligi Majakowi, ale za to hat-trickiem dla Pisy popisał się Artur Kostrubski. Dla ,,gości” jedną z bramek zdobył najlepszy strzelec                 MKS-u Adam Błaszczyk i tym sposobem zrównał się z Wojtkiem Majackim w ilości strzelonych bramek. Najlepsi strzelcy ligi mają już strzelonych 14 bramek w 11 meczach. Dla nas wynik remisowy w tym spotkaniu jest dobrym rezultatem, Pisa za bardzo nie odskoczyła, a i MKS ma 4 pkt straty. Mimo wszystko piłkarze PISY zostają mistrzami jesieni.

GKS DŹWIERZUTY – GKS BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 2:0  ( 1:0)

GKS Dźwierzuty po wysokich porażkach z Burzą w Słupach i GLKS Jonkowo u siebie najwidoczniej wrócił już na zwycięską ścieżkę i regularnie punktuje. Najpierw zwycięstwa z rezerwami Pisy i Olsztynka, a teraz ze Starym Olsztynem mówią, że są bardzo groźni i z pewnością będą jednym z głównych kandydatów do awansu ( 1pkt straty do lidera).Natomiast Błękitni wydawałoby się mający naprawdę dobrych chłopaków do gry, jakoś nie mogą się przełamać i zacząć regularnie punktować.

LEŚNIK NOWE RAMUKI – MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK 2:7 ( 1:3)

Okupujący już od dłuższego czasu ostatnie miejsce w tabeli gospodarze, mieli nadzieje na podreperowanie swojego bilansu punktowego z faworyzowanymi rezerwami Olsztynka. Niestety po raz kolejny się nie udało. Zawodnicy MKS-u zafundowali sobie festiwal strzelecki wbijająć Leśnikowi 7 bramek. Hat-trickiem w  tym spotkaniu popisał się najlepszy strzelec z Olsztynka Kamil Pawlak, który ma już na koncie 8 bramek w 11 meczach. Jak pokazał poprzedni sezon piłkarze Leśnika na pewno się nie poddadzą i będą walczyć do samego końca. Leśnik nie zakończył jeszcze sezonu, gdyż pozostał im jeszcze zaległy mecz 8 listopada z sąsiadem z tabeli Redutą Bisztynek. Jest to typowy mecz za 6 punktów. Mecz z gatunku, który trzeba wygrać.  

GLKS JONKOWO – LKS RÓŻNOWO 4:2  

Kolejny nasz rywal w walce o awans, który nie spuszcza z tonu. GLKS w 4 ostatnich spotkaniach zdobył 12 punktów i tak samo jak Dźwierzuty znacznie zbliżył się do lidera ( już tylko 4 pkt straty). Tym razem pokonali Różnowo 4-2. LKS zaliczając dwie porażki pod rząd na koniec rundy traci już sporo punktów do miejsca premiowanego awansem ( 12 punktów ).

Spoglądając na naszych rywali w walce o awans, widzimy, że będzie bardzo ciężko, bo nikt nie odpuszcza i regularnie punktuje. Tym bardziej wydać ciężar spotkania z Redutą. Chcąc trzymać kontakt z czołówką musimy w tym spotkaniu zapunktować, ale zespół z Bisztynka tym bardziej. Dlatego też mimo późnego już terminu ( 14 listopada ) mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Myślę, że nikogo nie trzeba zapraszać na to spotkanie. Kibice z pewnością dopiszą i w ostatnim spotkaniu tej rundy poniosą nas do zwycięstwa. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [515]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC - GKS DŹWIERZUTY
MKS JEZIORANY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - KS FORTUNA GĄGŁAWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS SZCZYTNO - GKS GRANICA BEZLEDY
ZRYW JEDWABNO - KS WOJCIECHY

Ostatnie spotkanie

KS LEŚNIK NOWE RAMUKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-10-14, 15:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 4:2 WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
KS FORTUNA GĄGŁAWKI 6:0 ZRYW JEDWABNO
KS WOJCIECHY 3:2 MKS JEZIORANY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 7:1 GKS SZCZYTNO
GKS GRANICA BEZLEDY 3:2 GKS DŹWIERZUTY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY

Portal Sołectwa Słupy