KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 418, wczoraj: 454
ogółem: 1 310 210

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

30

06-2018

sobota

01

07-2018

niedziela

Aktualności

Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 sezon 2015/2016 po 4...

  • autor: Ratynol, 2015-11-04 10:49
Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 sezon 2015/2016 po 4 meczach 11 kolejki

Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 sezon 2015/2016 po 4 meczach 11 kolejki

14 bramek - Wojciech Majacki ( GKS PISA II BARCZEWO), Adam Błaszczyk ( MKS JEZIORANY),

11 bramek - Arkadiusz Sokołowski ( GKS DŹWIERZUTY),

9 bramek - Szymon Dubowski ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Andrzej Kochański( GLKS JONKOWO),

8 bramek - Kamil Pawlak ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK)

7 bramek -  Wojciech Ratyński ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Krystian Falkowski (MKS JEZIORANY), Tomasz Świerszcz ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO),

6 bramek - Adam Wełnicki ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Krzysztof Kłos ( GLKS JONKOWO),

5 bramek - Piotr Labirowski ( GKS PISA II BARCZEWO), Dawid Kowalczyk ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Łukasz Wiktorowicz ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN),

4 bramki -  Ariel Wójcik, Dariusz Kołakowski ( GKS DZWIERZUTY), Krzysztof Zalewski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Krzysztof Piłat ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Alan Wujtewicz, (MKS JEZIORANY), Paweł Olszewski ( GLKS JONKOWO), Krzysztof Chmiel ( LZS Różnowo), Piotr Kamiński (BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Sylwester Pechta ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK),

3 bramki - Paweł Kaszubski ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ),  Marcin Brzeziński, Łukasz Szaj, Artur Kostrubski ( GKS PISA II BARCZEWO), Roman Żelaznowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Tomasz Wilk, Rafał Kowalczyk  ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Mateusz Moczulski, Kamil Reczkowski  ( LZS Różnowo),  Paweł Topa ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), Mateusz Bruj, Patryk Sikorski  ( LKS REDUTA BISZTYNEK), 

2 bramki – Łukasz Bartycha (KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Krzysztof Środziński ( GKS PISA II BARCZEWO), Damian Kujtowski, Konrad Elsner, Sebastian Frejlich  ( GKS DŹWIERZUTY), Mateusz Bruj, Patryk Sikorski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Kamil Kulas, Cezary Adamowicz ( LZS Różnowo), Tomasz Długokęcki, Jarosław Szpejcher, Artur Mosakowski ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Paweł Duch, Radosław Łuszczak, Karol Narojczyk, Piotr Borkowski ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Jakub Kudan, Paweł Łowcewicz, Patryk Ziółek, Michał Chmieliński  ( JONKOVIA JONKOWO), Adam Kozielski, Marcin Wyrzykowski  ( LEŚNIK NOWE RAMUKI), Artur Dołęga ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), Piotr Błaszczyk ( MKS JEZIORANY), Marcin Wiciński ( GLKS JONKOWO )

1 bramka - Rafał Hytryniewicz, Adrian Pawłowski (KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Przemysław Bartoszek, Michał Stańko ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), , Paweł Radziński, Sławomir Juzwowski, Bartosz Oziębło, Rafał Jaworski, Krzysztof Babiej  ( GLKS JONKOWO), Tymoteusz Tomasik, Maciej Bilicki, Bogdan Bilicki, Artur Augustyniak, Kamil Stawkowski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Dariusz Wojtyniak, Paweł Górski, Michał Jaświłek, Adrian Krasowski ( JONKOVIA JONKOWO), Rafał Policht, Leszek Stopieński, Arkadiusz Paszkiewicz, Marcin Czaplicki ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Przemysław Ciebień, Jakub Malewicz ( GKS DŹWIERZUTY), Tomasz Kopeć, Paweł Szantar, Tomasz Kenig ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Karol Derbin, Paweł Kopciński, Cezary Jagała, Artur Kleczkowski ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Krzysztof Kopecki, Łukasz Uziębło, Damian Willenberg, Dawid Złotucha, Damian Widuto, Artur Koper ( MKS JEZIORANY), Konrad Grzanowicz, Piotr Dzieciuchowicz, Rafał Olszewski, Przemek Jankowski, Piotr Ostrowski, Michał Moczulski, Jarosław Misiurek ( LZS Różnowo), Łukasz Jaworski, Piotr Balicki, Karol Stryjec, Marek Karwowski ( GKS PISA II BARCZEWO), 

Bramki samobójcze:

1 bramka – Michał Górski ( GLKS JONKOWO), Piotr Ruch ( JONKOVIA JONKOWO),


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [462]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

http://abram-beton.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

PARTNER TECHNICZNY

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Ostatnie spotkanie

GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 6:2 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-06-17, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 1:4 POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI
GLKS JONKOWO 3:3 KS WOJCIECHY
MKS JEZIORANY 4:1 KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 6:2 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
ZRYW JEDWABNO 3:0 GLKS WARMIAK ŁUKTA
GKS GIETRZWAŁD/UNIESZEWO 2:9 FC DAJTKI OLSZTYN

Portal Sołectwa Słupy