KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 311, wczoraj: 328
ogółem: 1 341 691

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Burza Słupy - Gks Dźwierzuty
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Aktualności

Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 po 11 kolejce

  • autor: Ratynol, 2015-11-12 08:05

Klasyfikacja strzelców A-klasa grupa 3 sezon 2015/2016 po 11 kolejce - 

- bez meczu Burza Słupy - LZS Reduta Bisztynek

14 bramek - Wojciech Majacki ( GKS PISA II BARCZEWO), Adam Błaszczyk ( MKS JEZIORANY),

11 bramek - Arkadiusz Sokołowski ( GKS DŹWIERZUTY),

9 bramek - Szymon Dubowski ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Andrzej Kochański( GLKS JONKOWO),

8 bramek - Kamil Pawlak ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Mateusz Bruj ( LZS REDUTA BISZTYNEK),

7 bramek -  Wojciech Ratyński ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Krystian Falkowski (MKS JEZIORANY), Tomasz Świerszcz ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO),

6 bramek - Adam Wełnicki ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Krzysztof Kłos ( GLKS JONKOWO), Patryk Sikorski ( LZS REDUTA BISZTYNEK)

5 bramek - Piotr Labirowski ( GKS PISA II BARCZEWO), Dawid Kowalczyk ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Łukasz Wiktorowicz ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Krzysztof Piłat ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Krzysztof Zalewski ( LKS REDUTA BISZTYNEK),

4 bramki -  Ariel Wójcik, Dariusz Kołakowski ( GKS DZWIERZUTY), Alan Wujtewicz (MKS JEZIORANY), Paweł Olszewski ( GLKS JONKOWO), Krzysztof Chmiel ( LZS Różnowo), Piotr Kamiński (BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Sylwester Pechta ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK),

3 bramki - Paweł Kaszubski ( KS BURZA SRWSIO SŁUPY ),  Marcin Brzeziński, Łukasz Szaj, Artur Kostrubski ( GKS PISA II BARCZEWO), Roman Żelaznowski ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Tomasz Wilk, Rafał Kowalczyk  ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Mateusz Moczulski, Kamil Reczkowski  ( LZS Różnowo),  Paweł Topa ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), Patryk Pietruszczyk ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Paweł Łowcewicz ( JONKOVIA JONKOWO),

2 bramki – Łukasz Bartycha (KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Krzysztof Środziński ( GKS PISA II BARCZEWO), Damian Kujtowski, Konrad Elsner, Sebastian Frejlich  ( GKS DŹWIERZUTY), Kamil Stawkowski ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Kamil Kulas, Cezary Adamowicz ( LZS Różnowo), Tomasz Długokęcki, Jarosław Szpejcher, Artur Mosakowski ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Paweł Duch, Radosław Łuszczak, Karol Narojczyk, Piotr Borkowski ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Jakub Kudan, Patryk Ziółek, Michał Chmieliński, Adrian Krasowski  ( JONKOVIA JONKOWO), Adam Kozielski, Marcin Wyrzykowski  ( LEŚNIK NOWE RAMUKI), Artur Dołęga, Przemysław Bartoszek ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), Piotr Błaszczyk ( MKS JEZIORANY), Marcin Wiciński ( GLKS JONKOWO )

1 bramka - Rafał Hytryniewicz, Adrian Pawłowski (KS BURZA SRWSIO SŁUPY ), Michał Stańko, Piotr Szambelan ( TEMPO WIPSOWO RAMSOWO), , Paweł Radziński, Sławomir Juzwowski, Bartosz Oziębło, Rafał Jaworski, Krzysztof Babiej  ( GLKS JONKOWO), Tymoteusz Tomasik, Maciej Bilicki, Bogdan Bilicki, Artur Augustyniak, Tomasz Pawlik ( LKS REDUTA BISZTYNEK), Dariusz Wojtyniak, Paweł Górski, Michał Jaświłek ( JONKOVIA JONKOWO), Rafał Policht, Leszek Stopieński, Arkadiusz Paszkiewicz, Marcin Czaplicki ( LEŚNIK NOWE RAMUKI ), Przemysław Ciebień, Jakub Malewicz ( GKS DŹWIERZUTY), Tomasz Kopeć, Paweł Szantar, Tomasz Kenig ( MKS OLIMPIA II OLSZTYNEK), Karol Derbin, Paweł Kopciński, Cezary Jagała, Artur Kleczkowski ( BŁĘKITNI STARY OLSZTYN), Krzysztof Kopecki, Łukasz Uziębło, Damian Willenberg, Dawid Złotucha, Damian Widuto, Artur Koper ( MKS JEZIORANY), Konrad Grzanowicz, Piotr Dzieciuchowicz, Rafał Olszewski, Przemek Jankowski, Piotr Ostrowski, Michał Moczulski, Jarosław Misiurek ( LZS Różnowo), Łukasz Jaworski, Piotr Balicki, Karol Stryjec, Marek Karwowski ( GKS PISA II BARCZEWO), 

Bramki samobójcze:

1 bramka – Michał Górski ( GLKS JONKOWO), Piotr Ruch ( JONKOVIA JONKOWO),


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [475]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS BURZA SRWSIO SŁUPYKS FORTUNA GĄGŁAWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY   KS FORTUNA GĄGŁAWKI
2018-10-20, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC - GKS DŹWIERZUTY
MKS JEZIORANY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - KS FORTUNA GĄGŁAWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS SZCZYTNO - GKS GRANICA BEZLEDY
ZRYW JEDWABNO - KS WOJCIECHY

Ostatnie spotkanie

KS LEŚNIK NOWE RAMUKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-10-14, 15:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 4:2 WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
KS FORTUNA GĄGŁAWKI 6:0 ZRYW JEDWABNO
KS WOJCIECHY 3:2 MKS JEZIORANY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 7:1 GKS SZCZYTNO
GKS GRANICA BEZLEDY 3:2 GKS DŹWIERZUTY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY

Portal Sołectwa Słupy