KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 377, wczoraj: 570
ogółem: 1 376 009

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Burza Słupy - Gks Dźwierzuty
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Aktualności

Z SOMONINA Z BAGAŻEM DOŚWIADCZEŃ.

  • autor: bzyk620, 2016-01-23 14:48

 

BURZA DZIEWIĄTA W SOMONINIE.

Po doświadczenie i promocję pojechali nasi JUNIORZY na pierwszy swój turniej.Nasz zespół do dalekiego Somonina wyjazd planował już dawno,ale ze względów organizacyjnych zmagać się musieliśmy w kategori 98 i młodsi,a nie jak planowaliśmy 99 i młodsi...

Nie wiedząc czemu dla tej grupy wiekowej tj 99-02 w naszym województwie turnieji zimowych jest jak na lekarstwo dla tego by rywalizować-trzeba jeździć...Daleko,z dużym wyprzedzeniem co wiadomo odbija się na kosztach i czasie.My na turniej do Somonina dzięki uprzejmości organizatora,który wykazał się wielkim profesjonalizmem daliśmy radę pojechać.Pan Mariusz Lamk,który w Somoninie turnieje organizuje cyklicznie poszedł nam na rękę i terminarz dostosował do nas(graliśmy jako jedyna drużyna nazwijmy to nie miejscowa,z poza powiatu kartuskiego!!!).

My zmagania rozpoczeliśmy już dzień wcześniej,gdyż ze względu na koszta podróż zaplanowaliśmy koleją.By nie tracić czasu (w Gdyni,bo tam nocowaliśmy) trener zaplanował wizytę niespodziankę w klubie ARKA GDYNIA.Tam zwiedziliśmy obiekt (stadion) z pełną infrastrukturą,oraz oglądaliśmy trening zespołu rocznika 99 oraz rezerw.Tego dnia zespół ARKI zaplanował testy,gdyż był to pierwszy trening po przerwie świątecznej.Nasi zawodnicy mogli na własne oczy przekonać się jak wiele pracy i wysiłku kosztuje przyszły sukces przez duże S.

Po wizycie na obiektach gdyńskiego pierwszoligowca trener zaplanował czas wolny by wszyscy w pełni sił mogli uczestniczyć w wieczornej odprawie.Następnie czas wolny i pora snu-dowolna dla każdego.Zaznaczę tylko by zagrać i tak już z przesuniętym terminarzem z Gdyni do Somonina musieliśmy wyjechać o...7 rano,by zagrać pierwszy mecz o 9:30.

Hala i reszta obiektów w Somoninie po mimo tego co dzień wcześniej zobaczyliśmy na obiektach Arki i tak zrobiła na nas pioronujące wrażenie!Mini stadionik,sztuczna,duża nowa nowoczesna hala...PALCE LIZAĆ!!!Szkoda,że my nie mamy podobnie...

Na wstępie niepewność,konsternacja,badanie przeciwników.Nazwy drużyn nic nam nie mówią,jesteśmy debiutantem no i to nie nasz teren.Jak widzisz zespoły po raz pierwszy,a nie kojarzysz ich nawet z nazwy to nie wiesz co cię czeka,tym bardziej że rocznik 98 wygląda w porównaniu z nami dość...do dobrze...

Mecze gramy dość solidnie a wyniki 2-1(por)0:0 i 1:0 pokazują iż jesteśmy ekipą z charakterem.

Z grupy nie wychodzimy i gramy w małej tabeli o pozycje 9-12 mimo iż do ostatniego spotkania byliśmy najlepszą ekipą zajmującą 3 miejsce w grupie i do awansu i gry o pozycje 1-8 zabrakło...1min!!!W meczu numer 3 do końca warzyły się losy awansu a zabieg wycofania bramkarza i wprowadzenia kolejnego zawodnika w pole tym razem się nie powiódł...

W kolejnej fazie wynik nie jest już sprawą pierwszorzędną i do pierwszego meczu trener wysyła tych którzy w meczach grupowych grali najmniej minut.Tu zadziwiamy organizatora bo na pierwsze spotkanie,które jest meczem o tzw.pietruszkę przeciwnicy wychodzą w ...sile 3...Nie godzimy się na ustalenia regulaminowe i oddajemy bramkarza(mamy na turnieju dwóch)oraz jednego losowo wybranego zawodnika.Gra 3 na 5 niemiała by sensu nawet pod względem szkoleniowym...Ta sytuacja odbija się szerokim echem wśród pozostałych drużyn oraz organizatora(regulamin zezwalał na grę min.3 zawodników!!!).

Ten mecz remisujemy 2:2.Czekamy na kolejne spotkanie nie patrząc zbytnio na to co dzije sie za plecami.

Ostatni mecz turnieju gramy z zespołem znanym z potyczki w grupie Amator Kiełpino II(w grupie 0:0).Po spotkanie zastanawiamy się czemu w pierwszym nie było tak dobrze.Na zakończenie turnieju wygrywamy gładko 2:0 pokazując wszystkim jak dobrze potrafimy grać w piłkę(piękne nie tyle bramki co akcje po których padły).

Przygodę z Somonino CUP 2016 kończymy na miejscu 9.Patrząc już na spokojnie śmiało powinniśmy wygrać grupę.Pozostawiamy dobre wrażenie bo jako najmłodsza ekipa,jadąca z  tak daleka miejiśmy lekko utrudnione zadanie.

Do Somonina na pewno wybierzemy się za rok,bo warto nawet jeśli trzeba poświęcić trochę czasu i pieniędzy.Więcej zyskaliśmy,bo doświadczenie trzeba zdobywać a nie sztuką jest grać z ekipami,które znasz na wylot.Wiemy jak różni się granie turniejowe od tego ligowego,wiemy ile szczęścia i konsekwencji trzeba mieć od początku do samego końca,bo determinacji napewno nam nie zabrakło.

Teraz czas na kolejne zmagania z własnymi słabościami,wyrzeczenia i ciężką pracę bo już niedługo kolejne potyczki by jaknajlepiej przygotować się do rundy rewanżowej.

P.S: WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW ZA ZAUFANIE I WIARĘ W MŁODĄ BURZĘ.PREZESOWI ZA OPCJĘ WYJAZDU.KIEROWNIKOWI PAWŁOWI KARPICZOWI ZA POMOC W ORGANIZACJI WYJAZDU I PILNE ŚLEDZENIE ROZKŁADU PKP PODCZAS CAŁEGO WYJAZDU ORAZ OPIEKĘ NAD GRUPĄ.

PANU ANDRZEJOWKI LAMK ZA ZAPROSZENIE NA TURNIEJ ORAZ TRENEROWI ROCZNIKA 99 ARKI GDYNIA TRENEROWI JAKUBOWI FRYDRYCHOWI ZA MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA NA OBIEKTACH ARKI.
 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [531]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC - GKS DŹWIERZUTY
MKS JEZIORANY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - KS FORTUNA GĄGŁAWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS SZCZYTNO - GKS GRANICA BEZLEDY
ZRYW JEDWABNO - KS WOJCIECHY

Ostatnie spotkanie

KS LEŚNIK NOWE RAMUKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-10-14, 15:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 4:2 WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
KS FORTUNA GĄGŁAWKI 6:0 ZRYW JEDWABNO
KS WOJCIECHY 3:2 MKS JEZIORANY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 7:1 GKS SZCZYTNO
GKS GRANICA BEZLEDY 3:2 GKS DŹWIERZUTY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY

Portal Sołectwa Słupy