KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 376, wczoraj: 370
ogółem: 1 323 839

statystyki szczegółowe

Tabela ligowa

A-klasa » Grupa 3

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Aktualności

CO SŁYCHAĆ W BURZY???

  • autor: bzyk620, 2016-02-08 21:29

 

TRENINGI,SPARINGI,TURNIEJE....

TAK ZAZWYCZAJ WYGLĄDA PRZEDSEZONOWA RZECZYWISTOŚĆ.

SĄ JEDNAK JESZCZE INNE WAŻNE PUNKTY PRZEDSEZONOWYCH

PRZYGOTOWAŃ.JAKIE???

BOISKO.

Jak wiadomo pod tym chasłem nie kryje się tylko pole z bramkami,namalowanymi liniami i ławkami dla rezerwowych i trenerów.Pod nim są szatnie,trybuny,zaplecze dla sędziów,obserwatorów...Wiadomo,że o tego typu obiekty zawsze bez względu czy będzie to pole uprawne,plac na imprezy masowe czy w końcu boisko do uprawiana tak popularnego sportu jakim jest piłka nożna,zawsze trzeba dbać.

Co u nas słychać pod tym punktem???A no dzieje się chyba najwięcej od momentu budowy boiska i okresu powstawania tego pięknego kameralnego obiektu.A przeceiż może byc lepiej-bo zawsze można coś poprawić,zmienić,ulepszyć.Widząc w jak opłakanym stanie jest nasza płyta i ile grymasów twarzy musimy się naoglądać co mecz czy nawet trening(a przecież sport ma być przedewszystkim przyjemnością i radością)rozpoczynamy renowację płyty.Taką z prawdziwego zdarzenia wykonaną przez profesjonalną firmę odpowiedzialną za zabiegi na murawach naturalnych.

Obecnie czekamy na końcowe oferty i dobrą pogodę by wybrać najlepszą i rozpocząć prace.Wiadomo,iż nie zaczniemy jeżeli temperatury gleby nie osiągnie temp.8 stopni Celsjusza.

Remontowi poddane zostaną także schody prowadzące na murawę,a raczej zostaną przeniesione i zmodernizowane tak by nie było już problemów z uzyskaniem licencji na gre w wyższej klasie rozgrywkowej(obecnie schody są zagrażające bezpieczeństwu zawodników-zapis z postępowania licencyjnego).Usadowione sa obecnie za blisko lini bocznej(ok.2m)a wymogiem juz w Aklasie jest odległość min.3 metrów.

Jeśli jesteśmy już przy temacie boiska to warto dodać,iż są bardzo dobre sygnały z Dywit.Na nowo wybudowanym stadionie być może swoje mecze będą rozgrywać nasi juniorzy młodsi!!!Piękna równa nowa płyta,trybuny z krzesełkami,nowe zaplecze,zraszacze...Nic tylko grać i wygrywać.Obecnie skladane są stosowne pisma do Urzędu Gminy w Dywitach tak by jak najszybciej boisko mogło przejść weryfikację i by w rundzie wiosennej mogło być w pełni gotowe na przyjęcie widzów i mlodych piłkarzy Burzy i ich rywali.

Taki zabieg(przeniesienia grup/y juniorskich do Dywit w centralna lokalizację gminy) na pewno przyczyniło by się do jeszcze większego zainteresowania mlodzieży do uprawiania tego sportu właśnie pod okiem naszych trenerów.Znacznie odciążyło by też murawę w Slupach,gdyż obecnie trawa nie ma czasu na odpoczynek(mecze co 2 tygodnie a nie jak teraz co tydzień).

TRANSFERY

To najbardziej elektryzująca część w przygotowaniach do każdej piłkarskiej rundy.Karuzele transferowe kręcą się od ostatniego dnia rundy jesiennej,a podchody pod zawodników czy trenerów czasem nawet wcześniej.U nas narazie było spokojnie choć i jak zwykle nie zabraknie niespodzianek.W zespole już od pierwszego treningu widzimy nowe twarze.A może być ich więcej!!!Po tym jak wiele problemów mieliśmy ze składem pod koniec rundy jesiennej trener stwierdził iż w trybie natychmiastowym z drużyną seniorską powinni trenować wybrani zawodnicy z juniorów.I tak na pierwszym treningu pojawiło się ich aż 5(wszyscy rocznik98/99).Ma to byc zabezpieczenie i budowa składu na ewentualny awans do klasy okręgowej,gdzie posiadanie 2 młodzieżowców to absolutne minimum.My jeśli myslimy o grze wyżej musimy zabezpieczyć ich min. 5!!!Tak bo znamy przypadki gdzie na prędce szuka się młodego solidnego chłopaka by tylko wypełnić limity!!!Nam narazie to nie grozi.

Na całe szczęście z drużyny nikt nie odszedł.Brakuje tylko Maćka Kmińskiego,który rozpoczął studia w Gdańsku,ale w razie mozliwości trenuje z drużyną.

Nie chcę podawać teraz personaliów,ale mogę zapewnić,że na siłę nikogo ściągać nie będziemy!!!Wiemy jak cięzko jest utrzymać optymalny sklad i jeśli będą transfery to tylko wypożyczenia.Jest kilku ciekawych zawodników mogacych podnieść poziom sportowy i tylko takim będziemy się przyglądać.Nie chcemy zawodników niby na stałę by później po sezonie niemiło się rozczarować.

No i wisienka na torcie.Każdy chyba pamięta jacy zawodnicy opuścili naszą kadrę na przestrzeni ostatnich sezonów.Okazuje się że czasem zmiana otoczenia nie zawsze jest dobrym wariantem.Jesteśmy po słowie z dwoma naszymi zawodnikami,którzy zdecydowali sie spróbować swoich sił w wyższej lidze.Zawirowania w klubach są rzeczą naturalną.Czasem ktoś odchodzi,ktoś przychodzi,zmienia się trenerów,działaczy...Fajnie,że  Ci dwaj nie zapomnieli o nas i chcą wrócić na zasadzie wypożyczenia do końca rundy by pomóc Burzy w awansie.Jak to się potoczy dalej???Zależy od wielu czynników...od nas naprawdę mało...

Jak będą jakieś konkrety to na pewno dowiecie się pierwsi :)

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [500]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS BURZA SRWSIO SŁUPYGKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY   GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GKS SZCZYTNO - WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
MKS JEZIORANY - GKS DŹWIERZUTY
ZRYW JEDWABNO - GKS GRANICA BEZLEDY
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS WOJCIECHY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI - KS FORTUNA GĄGŁAWKI

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Portal Sołectwa Słupy