KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 368, wczoraj: 570
ogółem: 1 376 000

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Burza Słupy - Gks Dźwierzuty
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Aktualności

WYGRANA NA POCZĄTEK.

  • autor: bzyk620, 2016-02-18 22:25

HURAGAN II MORĄG - BURZA SŁUPY

            0:4

0:1 Hytryniewicz R.

0:2 Hytryniewicz R

0:3 Myszkowski

0:4 Gut

Jak przystało na sparingi za zwyczaj składy,występy na poszczególnych pozycjach,czy też założenia taktyczne różnią się od tego co oglądamy w lidze.Wszystko po to by wszystkie możliwe warianty czy korekty w ustawieniach skorygować jeszcze przed pierwszym spotkaniem o punkty.

 Wiadomo przed rundą wiosenną często plany sparingowe korygowane sa przez aurę,a kalendarze poszczególnych drużyn zapelnione są tak by w razie odwołania jakiejś z gier ich ilość była i tak zadowalająca.

Nasz kalendarz też napełniony jest przeciwnikami,a dobrani zostali oni tak by na każde ze spotkań zabrać najodpowiedniejszych zawodników oraz dać szansę młodym juniorom.

Sobotnie spotkanie oczywiście nie zostało rozegrane według planu,bo po nocnych opadach śniegu rozegraliśmy je w Żabim Rogu,na częściowo zabielonej płycie.System gry 3x30minut pozwolił dokonywać wielu zmian personalnych jak i zbierać doświadczenie w nowych ustawieniach(3-5-2,5-3-2,4-3-3).

Fakt iż tego dnia swoją grę kontrolną miał pierwszy zespół Huragana,na pewno miał odzwierciedlenie w składzie gospodarzy.Trener rezerw dał pograć więcej młodym,znanym sobie z występów  w zespołach juniorskich.My natomiast po kilku korektaach (Z różnych powodów w sparingu nie mogli zagrać Kaszubski,Ratynski,Dubowski,Bartycha,Pawłowski,Romanowski,Piasecki)na boisku zobaczyliśmy młodych na codzień występujących w zespole juniorskim Burzy.

ZZałożenia na ten konkretny mecz było proste.Pełna koncentracja i skupianie się na ustawieniu,a nie jak czasem bywało pozasportowa rywalizacja na gadaniu i sedziowaniu.Wiemy dokładnie ile spotkań przegraliśmy jesienią przez brak koncentracji w kluczowych momentach,prowokowani do gadaniny przez rywali...tu słowa uznania dla wszystkich bo pomimo dużej zacietosci i nieodstawiania nogi przez obie ekipy wszystko kończyło się na naturalnym odruchu tzw.przebijanej piątki.

Nie chce tu chwalić poszczególnych zawodników gdyż sparingi traktujemy jako jednostki treningowe i Z każdej minuty na boisku chcemy wyciągać jak najwięcej by do pierwszego spotkania rundy rewanżowej wejść już na pełnym gazie.Nadmienię tylko,iż dyscyplina taktycznaa we wszystkich formacjach była imponująca,a poziom koncentracji oraz reakcji zespołu na podpowiedzi z boku zadowalający.Nie było też widać dużej różnicy przy zmianie ustawienia,gdyż w każdej z odsłon trafiliśmy do siatki rywali nie tracąc przy tym bramek.

Kolejny mecz kontrolny już w następną niedzielę.W tygodniu 2  treningi,które będą swoistym przygotowaniem do sparingu.Tak będziemy pracować do ostatniego spotkania ligowego,by tuż przed końcem sezonu cieszyć się z osiągniętego sukcesu,do tego jednak daleką droga....


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [361]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC - GKS DŹWIERZUTY
MKS JEZIORANY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - KS FORTUNA GĄGŁAWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS LEŚNIK NOWE RAMUKI
GKS SZCZYTNO - GKS GRANICA BEZLEDY
ZRYW JEDWABNO - KS WOJCIECHY

Ostatnie spotkanie

KS LEŚNIK NOWE RAMUKIKS BURZA SRWSIO SŁUPY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY
2018-10-14, 15:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO 4:2 WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
KS FORTUNA GĄGŁAWKI 6:0 ZRYW JEDWABNO
KS WOJCIECHY 3:2 MKS JEZIORANY
GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 7:1 GKS SZCZYTNO
GKS GRANICA BEZLEDY 3:2 GKS DŹWIERZUTY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI 0:5 KS BURZA SRWSIO SŁUPY

Portal Sołectwa Słupy