KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 359, wczoraj: 370
ogółem: 1 323 822

statystyki szczegółowe

Tabela ligowa

A-klasa » Grupa 3

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Aktualności

ZACZYNAMY!!!!

  • autor: bzyk620, 2016-04-09 10:20

 

JUŻ JUTRO ZACZNIEMY DŁUGO OCZEKIWANE ZMAGANIA LIGOWE.

PO DOŚĆ "BURZLIWYM" OKRESIE PRZYGOTOWAWCZYM

PEŁNYM TRENINGÓW,SPARINGÓW I ZAWIROWAŃ

ZWIĄZANYCH ZE SKŁADEM PERSONALNYM

UDAŁO SIĘ  DOPIĄĆ WSZYSTKO NA TEN PRZYSŁOWIOWY

OSTATNI GUZIK....ZACZYNAMY!!!!

Cel wiadomy i tu nic się nie zmieniło-GRAMY O AWANS.Pewnie minimum 5 zespołów z naszej grupy powie dokładnie to samo,ale chyba fajnie że spotkania będą zacięte i pełne sportowej pasji.

Okres przygotowawczy był chyba po raz pierwszy w Burzy tak pełen pracy w każdym zakresie.

Z planowanych dosłownie kilku sparingów zrobiła się z tego dość pokaźna suma a fakt,że jeszcze po zatwierdzeniu kalendarza sparingowego zgłaszały się kolejne ekipy i to z wyższych lig,świadczy tylko o tym, iż z Burzą można grać fajną piłkę i poziom idzie w górę pod każdym tego słowa znaczeniem.

Sparingi nie dały jasnej odpowiedzi kto i na jakiej pozycji zagra w pierwszym spotkaniu,a personalia zawodników zgłoszonych do drużyny czy odchodzących z klubu trzymały w napięciu aż do wczorajszego popołudnia.

Niestety nie wszystko poszło po naszej myśli.W składzie zabraknie jednego z testowanych zawodników Maćka Zająca,który prezentowanym poziomem szybko przekonał do siebie trenera oraz resztę obecnego składu.Niestety pozasportowe sprawy okazały się ważniejsze od ścieżki rozwoju młodego zawodnika,ale my nie mamy wpływu na politykę czy sposób działania innych klubów...Maćkowi nie odmawiamy i jeśli zaciśnie zęby i zaczeka do kolejnego okna grając w Warmii lub nawet trenując tylko z nami do tematu transferu na pewno powrócimy w czerwcu.

Burzę zasila natomiast trzech innych zawodników grających w każdej z formacji.

Mateusz Gut(Mateo Gutti) czyli Gutek,rzutem na taśmę stał się na tą rundę naszym zawodnikiem,choć nie ukrywamy,iż czas i nerwy związane z tym transferem były ogromne.Gutek był kuszony przez wiele innych klubów nawet naszej grupy,a ciągle zmieniająca się sytuacja w Stomilu II sprawiły,iż dokumenty dotarły do nas dopiero wczoraj.

Kamil Cynta miał trafić do nas z Warmii razem ze wspomnianym "Zającem" i tu znów zawirowań było co niemiara....Z początkowej odmowy transferu do wypożyczenia by na końcu podpisać transfer..definitywny...Tak więc Cynta jest gotowy do gry i na pewno podniesie rywalizację na środku obrony.

Patryka Opalińskiego chyba w Burzy nikomu nie trzeba przedstawiać.Grał już kiedyś u nas i fakt iż ostatnio nie występował w żadnej drużynie  sprawiło iż do zatwierdzenia nie trzeba było niczego prócz podpisów na deklaracji.Jest jasne że gdy tylko doleczy mikrourazy których nabawił się podczas sparingów to na pewno będzie ciekawą alternatywą.

W Burzy nie zagra już "Biały" wybrał lokalnego rywala z Różnowa,są ponoć bardziej nabici kasą niż my.Tak samo zrobił Kamil Kryspowicki, ale na ten temat nie będziemy się tu wypowiadać.Życzymy zdrowia obu lojalnym zawodnikom...

Dobrze prezentują się nasi juniorzy których liczba trenujących urosła nagle do 20,a obecnie w zespole jest już zgłoszonych 24!!! Nowi juniorzy cały czas się pojawiają i jest to jasny sygnał,że idziemy w dobrym kierunku,zostaje tylko zapytać konkurencji co robią,że stale pytają o naszych młodzieżowców???Żeby ich mieć trzeba szkolić,a by byli lepsi na nich stawiać.

Mieliśmy też kilka problemów.Zupełnie innej...NATURY...Tak mowa tu o dzikach,które widać też chciały zasilić nasz zespół.Trenowały tak solidnie ,że przez kilka godzin musieliśmy ostro pracować nad doprowadzeniem murawy do stanu użytkowania....Dobrze,że renowacja boiska zaczyna się po pierwszej kolejce i sprzęt na płytę wjedzie już we wtorek tak jak zapowiedział wykonawca.

Partnera technicznego firmę EYE SPORT przedstawialiśmy już na Facebooku tak samo jak i nowego sponsora ABRAM BETON,dzięki którym obie ekipy już jutro zaprezentują się w nowych bluzach.

Z niecierpliwością czekamy jutra.Pozostaje tylko zaprosić na jutro do Słup by zobaczyć efekt pracy kilku ostatnich miesięcy.

BURZA SŁUPY - TEMPO RAMSOWO/WIPSOWO  NIEDZIELA 15:00!!!!

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [449]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS BURZA SRWSIO SŁUPYGKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY   GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GKS SZCZYTNO - WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
MKS JEZIORANY - GKS DŹWIERZUTY
ZRYW JEDWABNO - GKS GRANICA BEZLEDY
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS WOJCIECHY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI - KS FORTUNA GĄGŁAWKI

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Portal Sołectwa Słupy