BLAMAŻ W DERBACH GMINY DYWITY

• autor: Ratynol, 2016-06-15 13:43

KS BURZA SRWSIO SŁUPY - LZS RÓŻNOWO 2:8  ( 1:7)

0-1 - Przemysław Płoszczuk 3'

0-2 - Przemysław Płoszczuk 5'

0-3 - Krzysztof Chmiel 15'

0-4 - Krzysztof Chmiel 21'

0-5 - Cezary Adamowicz 24'

0-6 - Przemysław Płoszczuk 27'

0-7 - Cezary Adamowicz 35'

1-7 - Mateusz Gut 45'

2-7 - Wojciech Ratyński 55'

2-8 - Przemysław Płoszczuk 80'

Przedostatnia kolejka piłkarskiej A klasy to istny blamaż naszej ekipy. Porażka 2-8 bardzo boli, tym bardziej ze graliśmy z rywalem z za miedzy drużyną LKS Różnowo. Opis tego spotkania jest zbędny, bo to co się działo w Słupach przeszło wszelkie oczekiwania. Po 35 minutach spotkania przegrywaliśmy 0-7 :/ , żadna chyba ekipa tak się nie skompromitowała w tym sezonie jak my to uczyniliśmy. Nie usprawiedliwia nas nawet fakt ze zabrakło trzech podstawowych zawodników w tym spotkaniu ( Damiana Jarockiego, Konrada Myszkowskiego, Pawła Kaszubskiego). Dodatkowo doszły kontuzje, które wykluczyły Radka Wojnowskiego i Szymka Dubowskiego. Drużyna z Rożnowa zaprezentowała bardzo fajny futbol dla oka, widać determinację u chłopaków, chęć treningów, no i przede wszystkim umiejętności. Do tego świetnie poukładani przez trenera, umiejętnie ,, wybili nam piłkę z głowy”. Doszczętnie wykorzystali swoje sytuacje, świetnie zawody rozegrali Krzysztof Chmiel, Cezary Adamowicz i oczywiście najlepszy strzelec ekipy Przemek Płoszczuk. Gdyby nie postawa naszego bramkarza Ara, który w świetnie interweniował w kilku sytuacjach, z pewnością przyjęlibyśmy dwucyfrówkę. Zaprezentowaliśmy się koszmarnie w tym meczu, i nawet trener Bartycha nie był w stanie nic zdziałać, bo bramki padały jedna za drugą, a na ławce rezerwowych miał do dyspozycji tylko 2-och zawodników. Jedyne bramki w tym spotkaniu dla naszej ekipy zdobyli Mateusz Gut i Wojciech Ratyński.

Pozostaje nam jedynie przeprosić liczne zgromadzonych na tym meczu naszych kibiców oraz trenera i udowodnić, że mecz z Różnowem to był tylko wypadek przy pracy. Wyrzucić z głowy ten mecz i godnie przygotować się do ostatniego meczu sezonu z Bisztynkiem. Przypomnijmy, że mecz z Redutą będzie ostatnim, w którym w roli trenera seniorów wystąpi Krzysztof Bartycha. Od nowego sezonu będzie prowadził tylko drużynę juniorów. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że znany jest już nowy trener seniorów na sezon 2016/2017.