KS BURZA SRWSiO SŁUPY - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 84, wczoraj: 370
ogółem: 1 323 547

statystyki szczegółowe

Tabela ligowa

A-klasa » Grupa 3

Najnowsza galeria

BURZA SŁUPY-BŁĘKITNI STARY OLSZTYN 10-4 (5-1)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Aktualności

LIGĘ CZAS ZACZĄĆ!!!

  • autor: bzyk620, 2016-08-18 22:50

​Po 4 tygodniach przygotowań nareszcie czas na wyczekiwaną przez wszystkich ligę.

 
W BURZY wiele się zmieniło, ale powoli tłumaczymy...

 

 

 

 

 

​ZESPÓŁ SENIORÓW.

W zespole seniorskim doszło do znacznej zmiany. Stanowisko trenera  zostało powierzone Cezaremu Biskupiakowi (mimo młodego wieku dużo sukcesów z zespołami młodzieżowymi NAKI OLSZTYN).

 
Trzon zespołu mają stanowić znani i doświadczeni BURZOWCY, których w Słupach możemy oglądać od kilku sezonów: Kaszubski, Ratyński, Jarocki, Pacewicz, Cybul, Myszkowski, Dubowski to tylko niektóre nazwiska z szerokiej kadry naszego zespołu.
 
Szkolenie młodzieży jak wiadomo od wielu lat jest u nas podstawą do egzystowania dla tego nikogo nie powinien dziwić fakt, iż na każde spotkanie obecny trener ma kilka wariantów by wybrać najlepszego w tygodniu młodzieżowca. Romanowski, Antosiak, Rosa, Sobolewski, Świątkowski, Roman to tylko kilku z gotowych do gry w ekipie seniorów młodzieżowców (rocznik 99 który w ubiegłym sezonie pokazał się grając fantastyczną rundę wiosenną w zespole juniorskim).
 
Mamy też kilka nowych nazwisk, może nie tak głośnych jak u rywali ale na pewno wnoszących wiele do poziomu treningu jak i meczy mistrzowskich. My stawiamy na tzw. SWOICH czyli ludzi którzy z drużyną ze SŁUP po prostu się utożsamiają!!! Nie widzimy sensu ściągać ARMI NAJEMNIKÓW którzy w momencie gdy skończą się pieniądze uciekną tak jak to miało miejsce już nie raz. A klasowa piłka to piłka amatorska, której głównym celem ma być integracja lokalnej społeczności oraz dostarczenie rozrywki dla miejscowych kibiców. Po kontuzjach wracają popularny Messi, Suchy, Gomi czy Adaś Wełnicki, który jeszcze nie trenuje z drużyną( biega i rusza się indywidualnie).
 
Nowym nabytkiem Burzy, którego powinniśmy zobaczyć już w pierwszym spotkaniu (czekamy na zatwierdzenie transferu przez WMZPN) jest Radek GOŻDZIKOWSKI. Wychowanek Błękitnych Orneta w sparingach pokazał, że nie ma problemu by jakość z IV Ligi przenieść na boiska A klasowe.
 
 
DOMOWE MECZE PIERWSZEGO ZESPOŁU ROZGRYWANE BĘDĄ NA ODNOWIONYM STADIONIE W SŁUPACH W SOBOTNIE POPOŁUDNIA.
 
ZESPÓŁ JEST RÓWNIEŻ ZGŁOSZONY DO WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI.
 
 
 
 
ZESPÓŁ REZERW (Junior Starszy)
 
No i mamy nowość!!!Prawdziwa petarda!!!Zespół REZERW BURZY SŁUPY!!!Jeszcze niedawno zespoły w lidze miały problemy by dograć sezon do końca. Brak ludzi, młodzieżowców, niska frekwencja treningowa... U nas robimy wszystko by tych "starych" zasłużonych dla klubu zawodników w przyszłości miał kto zastąpić. Tak też zrodził się pomysł zgłoszenia rezerw. Liga juniora starszego do której początkowo zgłosiliśmy nasz rocznik 98/99 okazała się mało atrakcyjna. Niestety wieloletnia tendencja spadkowa ilości drużyn w tym przedziale wiekowym  w tym roku odbiła się szerokim echem. 3 Grupy po..5 zespołów i do tego rozrzut geograficzny sprawił, iż po wnikliwym przeanalizowaniu sytuacji nie mogliśmy zgodzić się na system szkocki, który według nas nie wnosi nic dobrego do rozwoju młodych zawodników. Jest nawet droższy od utrzymania zespołu B-klasowego.
 
Postawiliśmy na B klasę z duetem  Bartycha/Karpicz znanym z poprzednich sezonów. Jak nie teraz to kiedy ta nasza młodzież ma się sprawdzić z seniorami??? Wsparci doświadczonymi starszymi zawodnikami, którzy z różnych przyczyn nie złapią się do 18-stki meczowej, mogą bardzo szybko zacząć raczkować  w seniorskiej piłce. Podstawa nie zniechęci ich za mała ilość minut na boisku bo to na nich będzie oparty ten zespół.
Jest to też alternatywa dla naszych młodzieżowców, którzy w pierwszym zespole zagrają z tak zwanej ławki. W rezerwach mają spore pole do popisu.
 
Myślimy, iż jest to idealne rozwiązani dla wielu drużyn z szeroką kadrą. Czemu???
Bo nawet podniesienie limitu zmian do 6-ciu nigdy nie gwarantuje odpowiedniej ilości minut na boisku dla zawodnika amatora. Cieszy też fakt, że do rezerw zgłaszają się nasi zawodnicy grający w juniorach dwa czy trzy sezony temu(rocznik 95/97). Wcześniej widząc perspektywę siadania tylko na ławce rezerwowych po prostu wieszali buty na kołek...
ZESPÓŁ REZERW SWOJE MECZE ROZGRYWAĆ BĘDZIE W SŁUPACH W NIEDZIELĘ O 14:00.
 
ZESPÓŁ JUNIOR MŁODSZY
 
Junior młodszy to swego rodzaju kontynuacja. W tej kategorii mieliśmy zgłoszony zespół już w tamtym sezonie. Niestety latka lecą i wszyscy zawodnicy, którzy stanowili o jego sile (rocznik 99) przeszli w wiek juniora. Dla tego ta ekipa to zupełnie nowy zespół. Dużo nowych zawodników. Ze starej kadry występy w ubiegłych sezonach pamiętają jedynie Kuliś, Pożoga, Sobolewski, Obuchowicz, Świątkowski Adam. Jest też kilku zawodników, którzy zagrali rundę lub trenowali z zespołem nie grając w rozgrywkach ligowych. Wymienieni wyżej zawodnicy byli sprawdzani już pod kątem pierwszego zespołu. Wiadomo, że pierwsza runda to tylko zapoznanie i nie można wymagać spektakularnych wyników, choć jak to już się zdarzało z czasem zespół może grać o czub ligowej tabeli.
 
W dalszym ciągu szukamy osoby, która poprowadziła by ten zespół w meczach ligowych...
 


ZESPÓŁ JUNIOR MŁODSZY SWOJE MECZE ROZGRYWAĆ BĘDZIE NA STADIONIE W DYWITACH W SOBOTY O 12:00.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [275]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

NASI SPONSORZY

Urząd Gminy Dywity

http://bip.ugdywity.pl/

http://gminadywity.pl/

 

Obecnie nie mamy sponsora strategicznego, jesteśmy na etapie poszukiwań i rozmów. Zapraszamy do szerokiej współpracy, oferując różne formy, nawet zmianę nazwy klubu

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS BURZA SRWSIO SŁUPYGKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS BURZA SRWSIO SŁUPY   GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
GKS SZCZYTNO - WKS WAŁPUSZA 07 JESIONOWIEC
MKS JEZIORANY - GKS DŹWIERZUTY
ZRYW JEDWABNO - GKS GRANICA BEZLEDY
KS BURZA SRWSIO SŁUPY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI
KS TEMPO WIPSOWO RAMSOWO - KS WOJCIECHY
KS LEŚNIK NOWE RAMUKI - KS FORTUNA GĄGŁAWKI

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Portal Sołectwa Słupy