PIERWSZY PUNKCIK UGRANY NA WŁASNYM STADIONIE

• autor: Ratynol, 2016-10-17 11:13

KS BURZA SRWSIO SŁUPY - GKS BŁĘKITNI KORONA STARY OLSZTYN KLEWKI 1:1 ( 1:1)

0-1 - Mariusz Zadroga 19'

1-1 - Wojciech Ratyński 45' as.Hytryniewicz

W sobotnie zimne po południe przyszło nam rywalizować z drużyną Gks Błękitnych. Rywal bardzo niewygodny mający w swoim składzie wielu dobrych zawodników, między innymi byłego zawodnika Burzy Mateusza Guta - który jest motorem napędowym tej ekipy. W przedsezonowym sprawdzianie udało nam się pokonać gości 3-2 na ich boisku, ale wiedzieliśmy, że mecz meczowi nie równy, i że teraz będzie zdecydowanie ciężej, tym bardziej, że w dalszym ciągu borykamy się w wieloma kontuzjami. Zabrakło wielu podstawowych zawodników między innymi Damiana Jarockiego ( kontuzja do końca rundy), pierwszego bramkarza Ara, Szymka Dubowskiego, Radzia Wojnowskiego, Iwasia, Adama Wełnickiego, Łukasza Prusika i to jeszcze nie koniec tej listy:/. Dobrą informacją był powrót do pierwszego zespołu Lewego, który całą rundę grał w drużynie rezerw, Kaszuba (nie był zdolny do gry na 90min), Pieci, Gomiego, a także Maćka Kamińskiego, który mimo studiów poza Olsztynem, przyjechał by nas wspomóc podczas nieobecności Ara.

Nieliczni kibice, którzy pojawili się na tym spotkaniu mogli w końcu zobaczyć walczący zespół, ,,gryzący trawę', chcący pokazać, że sytuacja w tabeli nie odzwierciedla ich poziomu sportowego. Super mecz zagrał wspominany wcześniej Lewy, a także Hytry - zostawił mnóstwo zdrowia szarżując po skrzydle. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i z perspektywy całego meczu wydaje się ze jest to wynik sprawiedliwy. Goście mieli swoje 100% sytuacje, lecz nie potrafili trafić piłką w światło bramki, albo dobrze interweniował Maciek. My również nie wykorzystaliśmy tego co mieliśmy. Między innymi przestrzelony rzut karny przez Myszkę. Bramkę strzelamy w doliczonym czasie pierwszej połowy po prostopadłym podaniu Hytrego do Ratysia, który z ostrego kąta pola karnego umieścił piłkę w okienku bramki.

Styl jaki zaprezentowali się nasi zawodnicy, pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość. Kolejny bardzo ważny mecz za tydzień z Leśnikiem. Mecz o tzw. 6 punktów - liczymy, że nasi zaprezentują się równie dobrze jak w spotkaniu sobotnim i przywiozą z Nowej Wsi punkty.

autor: Prezes.Burzy 2016-10-17 23:08:23

Profil Prezes.Burzy w Futbolowo Super opis. Dzięki dla wszystkich którzy podczas meczu zostawili trochę zdrowia na boisku, by pokazać że warto trwać bo grali dla siebie i Burzy.

PARTNER TECHNICZNY

KS BURZA SRWSIO SŁUPYMKS JEZIORANY